Кошик
10 відгуків
вул. Іштвана Сечені, 71, 90201, Закарпатська область, Берегове, Україна
+380 (50) 149-02-32

STIF Eastern Europe - обладнання для зберігання і транспортування сипучої продукції

Групи товарів та послуг

Вітрина

STIF Eastern Europe - обладнання для зберігання і транспортування сипучої продукції

Компанія STIF - світовий лідер з виробництва компонентів для обробки сипучої продукції,  розробила оригінальну лінію ковшів норійних JET. У багатьох країнах асортимент продукції JET став незамінним компонентом  у переробленні сипучої продукції.

Саме STIF EE виробляє ковші норійні з якісного зносостійкого полімерного матеріалу, що не є токсичним, підходить для харчових продуктів, без барвників, без домішок вторинної сировини під час вироблення. Запатентована геометрія форми ковшів норійних мінімізує травмування сипучої продукції та значно підвищує продуктивність норії, адже ковші мають форму без гострих кутів та вигинів. Також, полімерні ковші JET легкі, що дає змогу встановити більшу кількість ковшів на стрічку норійну з меншим шагом.

Ковші норійні JET з пресованої сталі виробляються із застосуванням дороговартісного обладнання та технології гідропресування для вироблення ковшів. Перевагою ковшів з пресованої сталі є однакова рівномірна товщина по всій поверхні, довгий термін експлуатації, абразивостійкість та мінімальне травмування продукції під час її оброблення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner